Publications Office of the EU
PL-Katowice: Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

PL-Katowice: Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация

  • Публикувано
    11/11/2011
  • Срок
    20/12/2011
  • Отваряне на оферти
    20/12/2011
  • Възложено
    28/12/2011
  • Днес
    07/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Място на изпълнение
NUTS code: PL22A Katowicki
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
50232200 Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,390,000.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,651,151.21 PLN
Референтен номер на търга
82/XI/2011/WP
Описание

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/12/2011 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,390,000.00 PLN
Окончателна договорна стойност
2,651,151.21 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Пощенски адрес: ul. Fabryczna 15
Град: Katowice
Пощенски код: 40-611
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.