Publications Office of the EU
Управлявани услуги за откриване и реагиране при инциденти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Управлявани услуги за откриване и реагиране при инциденти

  • Публикувано
    09/02/2026
  • Срок
    12/02/2026
  • Възложено
    20/08/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
NORGES BANK
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NO081 Oslo
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
26,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
25/09253
Описание

Norges Bank (Централната банка на норвежката банка за управление на инвестициите) е възложила обществени поръчки за услуги за управляемо откриване и реагиране при инциденти. Услугите са разделени на три обособени позиции: Обособена позиция 1: Управлявана услуга за откриване и реагиране, обособена позиция 2: Класически отговор на инцидент и обособена позиция 3: Отговор на инцидент "Публичен облак".

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/272543384.aspx
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://permalink.mercell.com/272543384.aspx
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Quality
Вид: quality
Описание: Quality
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 75
Критерий: Price
Вид: price
Описание: Price
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий: Risk
Вид: quality
Описание: Contractual risk
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Прогнозна стойност
26,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Invictus incident Response B.V.
Пощенски адрес:
Град: Rotterdam
Пощенски код: 3012CN
Държава:
Официално наименование: Mnemonic AS
Пощенски адрес:
Град: OSLO
Пощенски код: 0255
Държава:
Официално наименование: Red Canary Inc
Пощенски адрес:
Град: Denver
Пощенски код: 80202
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.