Publications Office of the EU
Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

  • Възложено
    04/09/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Instituto São João de Deus
Място на изпълнение
NUTS code: anyw
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33192000 Медицинска мебел
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
29,995.00 EUR
Референтен номер на търга
CPI 01/2026
Описание

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Cfr. consta no artigo 17.º do Programa de Procedimento
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
29,995.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MEDSIMTEK UNIPESSOAL LDA
Пощенски адрес:
Град: Amadora
Пощенски код: 2610-303
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.