Publications Office of the EU
Цифрово евро — приложение и SDK - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Цифрово евро — приложение и SDK

  • Публикувано
    04/01/2024
  • Срок
    20/02/2024
  • Възложено
    02/10/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
European Central Bank
Място на изпълнение
NUTS code: anyw-eea
Местоположение на купувача
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
66110000 Услуги в областта на банковото дело
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
76,800,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
153,600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
PRO-009488
Описание

Приложение за цифрово евро и свързан с него комплект за разработване на софтуер (SDK) за ДПУ, състоящ се от i) приложението за цифрово евро и ii) SDK за подпомагане на ДПУ при предоставянето на услуги в цифрово евро чрез собствените им мобилни приложения и онлайн интерфейси.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Quality
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: price
Описание: Price
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
76,800,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
153,600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Пощенски адрес:
Град: Rome
Пощенски код: 00137
Държава:
Официално наименование: Sapient GmbH
Пощенски адрес:
Град: Munich
Пощенски код: 80335
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.