Publications Office of the EU
Бeлгия-Брюксел: Почистващи и полиращи продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Брюксел: Почистващи и полиращи продукти

  • Публикувано
    28/03/2022
  • Срок
    02/05/2022
  • Отваряне на оферти
    02/05/2022
  • Възложено
    23/08/2022
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding - Extern Verzelfstandigd Agentschap
Място на изпълнение
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Местоположение на купувача
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Стопански сектор (основен код по CPV)
39800000 Почистващи и полиращи продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,375,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,500,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
VDAB Dienst Inkoop-2022/411/INK/FAC/AP-F03_0
Описание

RAAMOVEREENKOMST MET EEN ONDERNEMER VOOR DE AANKOOP EN LEVERING VAN SCHOONMAAKPRODUCTEN EN -MATERIALEN

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=VDAB+Dienst+Inkoop-2022%2F411%2FINK%2FFAC%2FAP-F02
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/05/2022 08:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.