Publications Office of the EU
Бeлгия-Брюксел: Проучване относно развитие на публиката – Как да се постави публиката в центъра на културните организации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Бeлгия-Брюксел: Проучване относно развитие на публиката – Как да се постави публиката в центъра на културните организации

  • Публикувано
    02/06/2015
  • Срок
    21/08/2015
  • Отваряне на оферти
    31/08/2015
  • Възложено
    30/10/2015
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
73220000 Консултантски услуги, свързани с експериментални разработки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
150,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
136,607.50 EUR
Референтен номер на търга
EAC/08/2015.
Описание

Развитието на публиката за изкуството и културата е един от основните приоритети на програма „Творческа Европа“, имаща за цел да насърчи европейското културно и езиково многообразие и да повиши конкурентоспособността на културния и творческия сектор.
Целта на проучването е да предостави на културните лидери в рамките на дадена организация средствата, за да изготвят убедителен случай за преход към организация, която е по-силно насочена към публиката на вътрешно ниво (спрямо управителните съвети, комуникационните и художествените отдели, консултативните комисии и други управленски структури) или външно (публични власти, покровители, приятелски схеми, спонсори и др.).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/08/2015 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
150,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
136,607.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Fondazione Fitzcarraldo
Пощенски адрес: via Aosta 8
Град: Turin TO
Пощенски код: 10152
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.