Publications Office of the EU
„Осъществяване на независим строителен надзор и свързаните с него законови и подзаконови нормативни актове за упражняване на консултантски услуги по чл. 166, ал.1, т. 1 и т.2 при изпълнение на строителството на инвестиции по процедура BG-RRP-11.010 „Извършване на строителни дейности и доставка на оборудване и обзавеждане с оглед реформиране на съществуващите домове за стари хора“ по НПВУ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Осъществяване на независим строителен надзор и свързаните с него законови и подзаконови нормативни актове за упражняване на консултантски услуги по чл. 166, ал.1, т. 1 и т.2 при изпълнение на строителството на инвестиции по процедура BG-RRP-11.010 „Извършване на строителни дейности и доставка на оборудване и обзавеждане с оглед реформиране на съществуващите домове за стари хора“ по НПВУ

  • Публикувано
    30/07/2025
  • Срок
    28/08/2025
  • Отваряне на оферти
    29/08/2025
  • Възложено
    08/01/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG411 София (столица)
Стопански сектор (основен код по CPV)
71520000 Строителен надзор
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
673,222.09 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
500965
Описание

Осъществяване на независим строителен надзор и свързаните с него законови и подзаконови нормативни актове за упражняване на консултантски услуги по чл. 166, ал.1, т. 1 и т.2 при изпълнение на строителството на инвестиции по процедура BG-RRP-11.010 „Извършване на строителни дейности и доставка на оборудване и обзавеждане с оглед реформиране на съществуващите домове за стари хора“ по Националния план за възстановяване и устойчивост на Република България” по две обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1 - Консултантска услуга по чл.166, ал.1, т.1 и т.2 от Закона за устройство на територията /ЗУТ/ и свързаните с него подзаконови нормативни актове за упражняване на строителен надзор при изпълнение на преустройство, реконструкция, мерки за енергийна ефективност и благоустрояване на Дом за стари хора с отделение за лежащо болни - Горна баня, находящ се в УПИ III, кв. 55, м. „в.з. Горна баня“, СО, имот-публичноа общинска собственост с идентификатор - 68134.4329.50; Обособена позиция 2 - Консултантска услуга по чл.166, ал.1, т.1 и т.2 от Закона за устройство на територията /ЗУТ/ и свързаните с него подзаконови нормативни актове за упражняване на строителен надзор при изпълнение на преустройство, реконструкция, мерки за енергийна ефективност и благоустрояване на дом за стари хора „Дълголетие“, находящ се в УПИ II, кв. 6, м. Дървеница, СО, имот-публична общинска собственост с идентификатор- 68134.1603.1009.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/500965
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://app.eop.bg/today/500965
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/08/2025 14:00
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.