Publications Office of the EU
Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain

  • Публикувано
    18/02/2025
  • Срок
    24/03/2025
  • Отваряне на оферти
    24/03/2025
  • Възложено
    19/06/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Département de l'Ain
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK21 Ain
Стопански сектор (основен код по CPV)
45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,800,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,800,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2025015A
Описание

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions) et la totalité des périodes de reconduction. Le montant maximum annuel est de 350 000 euros HT, pour chacun des lots

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marchespublics.ain.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://marchespublics.ain.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/03/2025 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.