Publications Office of the EU
Чехия-Brno: Медицински консумативи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Чехия-Brno: Медицински консумативи

  • Публикувано
    06/12/2019
  • Срок
    07/01/2020
  • Отваряне на оферти
    07/01/2020
  • Възложено
    24/01/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33140000 Медицински консумативи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
12,869,750.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
11,257,100.00 CZK
Референтен номер на търга
20190027
Описание

Cévní protézy na 4 roky

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno
Национален регистрационен номер: 00209775
Пощенски адрес: Pekařská 53
Град: Brno
Код по NUTS: CZ064
Пощенски код: 656 91
Държава: CZE
Лице за контакт: Ing. Pavel Baláš
Основен адрес: www.cktch.cz
По електронен път чрез:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/ProfilCKTCH
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/01/2020 09:00
Място на изпълнение
Код по СРV

33140000 - Медицински консумативи

33180000 - Функционална помощ

33184000 - Протези

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
12,869,750.00 CZK
Окончателна договорна стойност
11,257,100.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Immomedical CZ, s.r.o.
Пощенски адрес: K Vápence 224/29
Град: Praha 5
Пощенски код: 159 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.