Publications Office of the EU
Холандия-Утрехт: Услуги по специализирано обучение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Холандия-Утрехт: Услуги по специализирано обучение

  • Публикувано
    12/12/2017
  • Срок
    12/02/2018
  • Възложено
    11/04/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Място на изпълнение
NUTS code: NL Nederland
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
80510000 Услуги по специализирано обучение
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
500,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
IUC17-405
Описание

De Belastingdienst zoekt een partij die jaarlijks samen met de Programmacommissie het programma voor de Permanente Educatie van de accountants opzet, en de leerinterventies organiseert, begeleidt en administratief afhandelt.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Национален регистрационен номер: 12629279
Пощенски адрес: Tiberdreef 12 -24, IUC Belastingdienst
Град: Utrecht
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 3561 GG
Държава: NLD
Лице за контакт: Mirjam de Pater
Основен адрес: http://www.belastingdienst.nl
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/c61192883c606c006db1a35c36f0d60e
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
500,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Universiteit Nyenrode B.V.
Пощенски адрес: Straatweg 25
Град: Breukelen
Пощенски код: 3621BG
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.