Publications Office of the EU
LV-Рига: Образование за възрастни и други образователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

LV-Рига: Образование за възрастни и други образователни услуги

  • Възложено
    27/07/2012
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: LV00 Latvija
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
80400000 Образование за възрастни и други образователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
NVA 2012/25_ESF
Описание

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

80400000 - Образование за възрастни и други образователни услуги

80530000 - Услуги по професионално обучение

80500000 - Услуги по обучение

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
6,000,000.00
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Пощенски адрес: Kungu iela 2
Град: Liepāja
Пощенски код: 3410
Държава: LVA

Официално наименование: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Пощенски адрес: Gogoļa iela 13-2
Град: Jelgava
Пощенски код: 3001
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Пощенски адрес: Ebreju iela 10
Град: Rīga
Пощенски код: 1019
Държава: LVA

Официално наименование: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Пощенски адрес: Ģertrūdes iela 54-7
Град: Rīga
Пощенски код: 1011
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Пощенски адрес: Ūnijas iela 70-6
Град: Rīga
Пощенски код: 1084
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Пощенски адрес: Smārdes iela 25
Град: Tukums
Пощенски код: 3001
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Dija" Mācību centrs
Пощенски адрес: A.Čaka iela 40-8
Град: Rīga
Пощенски код: 1011
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Пощенски адрес: Graudu iela 68
Град: Rīga
Пощенски код: 1058
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Latgales mācību centrs"
Пощенски адрес: Saules iela 38
Град: Daugavpils
Пощенски код: 5401
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Пощенски адрес: K.Valdemāra iela 20-6
Град: Rīga
Пощенски код: 1010
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Пощенски адрес: K.Valdemāra iela 37-16
Град: Daugavpils
Пощенски код: 5401
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Пощенски адрес: Gogoļa iela 23
Град: Rīga
Пощенски код: 1050
Държава: LVA

Официално наименование: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Пощенски адрес: Nīcgales iela 26
Град: Rīga
Пощенски код: 1035
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Пощенски адрес: Saules iela 13
Град: Madona
Пощенски код: 4801
Държава: LVA

Официално наименование: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Пощенски адрес: Dubultu prospekts 71
Град: Jūrmala
Пощенски код: 2015
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Пощенски адрес: Cēsu iela 20
Град: Valmiera
Пощенски код: 4201
Държава: LVA

Официално наименование: Vidzemes augstskola
Пощенски адрес: Cēsu iela 4
Град: Valmiera
Пощенски код: 4201
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Пощенски адрес: Lāčplēša iela 125
Град: Rīga
Пощенски код: 1003
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Пощенски адрес: Gogoļa iela 13-2
Град: Rīga
Пощенски код: 1050
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Пощенски адрес: Ģimnāzijas iela 7/9
Град: Daugavpils
Пощенски код: 5401
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Пощенски адрес: Kandavas iela 8-39
Град: Rīga
Пощенски код: 1083
Държава: LVA

Официално наименование: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Пощенски адрес: Ūdeļu iela 22
Град: Rīga
Пощенски код: 1024
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Пощенски адрес: Kanālu iela 5 k-2
Град: Jūrmala
Пощенски код: 2008
Държава: LVA

Официално наименование: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Пощенски адрес: Ozolu liela 1
Град: Gulbene
Пощенски код: 4401
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "MASTERCLASS"
Пощенски адрес: Lubānas iela 116-4
Град: Rīga
Пощенски код: 1021
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "MBR"
Пощенски адрес: Merķeļa iela 8
Град: Rīga
Пощенски код: 1050
Държава: LVA

Официално наименование: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Пощенски адрес: Ventspils iela 51
Град: Liepāja
Пощенски код: 3405
Държава: LVA

Официално наименование: SIA "Tiara - S"
Пощенски адрес: Filozofu iela 20
Град: Jelgava
Пощенски код: 3001
Държава: LVA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.