Publications Office of the EU
Обявление за възлагане — Рамково споразумение за зимно обслужване на ATP Frederikshavn и Haderslev - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Обявление за възлагане — Рамково споразумение за зимно обслужване на ATP Frederikshavn и Haderslev

  • Публикувано
    05/06/2025
  • Срок
    09/07/2025
  • Отваряне на оферти
    09/07/2025
  • Възложено
    10/09/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ATP
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Стопански сектор (основен код по CPV)
90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
650,000.00 DKK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
265442534
Описание

Възлагане на обществена поръчка за рамково споразумение за предоставяне на зимни услуги на ATP. Рамковото споразумение обхваща следните местоположения на АТП: Фредерикшавн и Хадерслев. Лицето, на което е възложено рамковото споразумение, ще трябва да предоставя зимни услуги на АТП през следващите четири години и по този начин да гарантира, че местата на АТП бързо се осоляват и почистват от сняг, когато времето го изисква.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/07/2025 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Pris
Прогнозна стойност
650,000.00 DKK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Tolstrup A/S
Пощенски адрес:
Град: Fredericia
Пощенски код: 7000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.