Publications Office of the EU
E-Мадрид: Дефибрилатор - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Мадрид: Дефибрилатор

  • Публикувано
    03/05/2011
  • Срок
    07/06/2011
  • Отваряне на оферти
    17/06/2011
  • Възложено
    22/07/2011
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33182100 Дефибрилатор
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
406,800.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
286,032.00 EUR
Референтен номер на търга
180/2011/00220
Описание

Suministro mediante arrendamiento de una red de emergencia integrada de sistemas de alarma y desfibriladores automáticos para instalaciones deportivas municipales.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/06/2011 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
406,800.00 EUR
Окончателна договорна стойност
286,032.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Telefónica Telecomunicaciones Públicas, S.A.U.
Пощенски адрес:
Град:
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.