Publications Office of the EU
Фpaнция-Caissargues: Услуги по даване под наем на косачки и селскостопански инвентар, с оператор - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Caissargues: Услуги по даване под наем на косачки и селскостопански инвентар, с оператор

  • Публикувано
    03/03/2023
  • Срок
    03/04/2023
  • Отваряне на оферти
    03/04/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
eptb vistre vistrenque
Място на изпълнение
NUTS code: FRJ12 Gard
Местоположение на купувача
NUTS code: FRJ12 Gard
Стопански сектор (основен код по CPV)
77112000 Услуги по даване под наем на косачки и селскостопански инвентар, с оператор
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,680,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2023_04
Описание

le marché est passé selon la technique de l'accord-cadre exécuté par bons de commande, sans montant minimum et avec montant maximum, conformément aux dispositions des articles R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique. L'Accord-Cadre sera attribué à un seul opérateur économique par lot (accord-cadre mono-attributaire). Les prestations objet de l'accord-cadre concernent la totalité des cours d'eau, berges, accès et servitudes de passage, digues, bassins, barrages et ouvrages hydrauliques, parcelles diverses, présents ou à venir, appartenant, transférés ou délégués en gestion à l'eptb, en lien avec les compétences du syndicat (prévention des inondations (Pi), gestion des milieux aquatiques (Gema), suivi des nappes...), sur le territoire précisé pour chaque lot

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_3eweuI7OBt&v=1&selected=0
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/04/2023 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.