Publications Office of the EU
31200534: BOC Буря пренапрежение бариера Ramspol - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

31200534: BOC Буря пренапрежение бариера Ramspol

  • Публикувано
    11/02/2025
  • Срок
    24/03/2025
  • Възложено
    29/09/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Rijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NL310 Utrecht
Стопански сектор (основен код по CPV)
45246410 Строителни работи по поддържане на речни диги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,424,000.00 EUR
Референтен номер на търга
31200534
Описание

Този основен договор за поддръжка се отнася до постоянната поддръжка на Stormvloedkering Ramspol (SVKR). SVKR е надуваема тяга, която затваря Черното езеро на Кетелмеер при прилив и по този начин гарантира безопасността на хинтерланда. SVKR се състои от три силуета, всяка от които е дълга около 80 метра, широка 11 метра и висока 13 метра. Има сезон на поддръжка и сезон на бури. Постоянната поддръжка се състои от дисциплините; E, WTB, Civil и IA (различни от системи за вземане на решения и контрол). Поддръжката е предписана в инструкциите за работа. Освен това има две зададени стойности за работата по компенсиране, една зададена стойност за отстраняване на неизправности, корективна поддръжка, инспекции и съвети за управление на активи и втора зададена стойност за компенсиране на малка променлива поддръжка.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366886
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366886
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Kwaliteit
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,424,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Vialis B.V.
Пощенски адрес:
Град: HOUTEN
Пощенски код: 3991 CJ
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.