Publications Office of the EU
Фpaнция-Soisy-sous-Montmorency: Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Soisy-sous-Montmorency: Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)

  • Публикувано
    15/11/2023
  • Срок
    11/12/2023
  • Отваряне на оферти
    12/12/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
scergis
Място на изпълнение
NUTS code: FR10 Île de France
Местоположение на купувача
NUTS code: FR10 Île de France
Стопански сектор (основен код по CPV)
60000000 Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2023-01
Описание

la présente consultation concerne la location de deux véhicules de transports en commun sans chauffeur pour le Syndicat de Communes pour l'etude, la Réalisation et la Gestion d'installations Sportives (Scergis) afin d'effectuer le transport d'enfants en vue de sortie pédagogiques, éducatives et récréatives

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_hOeqf4BudL
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/12/2024 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.