Publications Office of the EU
Закупуване на оборудване 3 лота — Рехабилитация, модернизация и дарение на амбулаторното отделение на Спешна болница Слатина - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Закупуване на оборудване 3 лота — Рехабилитация, модернизация и дарение на амбулаторното отделение на Спешна болница Слатина

  • Публикувано
    05/04/2024
  • Срок
    14/05/2024
  • Отваряне на оферти
    14/05/2024
  • Възложено
    06/11/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
CONSILIUL JUDETEAN OLT
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO414 Olt
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,228,127.31 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,201,829.00 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
4394706/2024/1
Описание

Закупуване на оборудване 3 лота — Рехабилитация, модернизация и предоставяне на амбулаторно отделение на Спешна болница Слатина Брой дни, до които могат да бъдат поискани разяснения преди крайния срок за подаване на оферти/заявления: 18 Брой дни, до които ще бъде отговорено поясненията преди крайния срок за подаване на оферти/заявления:11 Прогнозната стойност е 6.228.127,31 леи без ДДС: Обособена позиция 1 — КОМПЮТЕР томограф — 2.510.000,00 леи без ДДС Лот 2 — РАДИОЛОГИЧНО ОБРАЗОВАНИЕ — 1.774.000,00 леи без ДДС Лот 3 — ЕКОГРАФЕ — 1.944.127,31 леи без ДДС

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/05/2024 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

33100000 - Медицинско оборудване

37000000 - Музикални инструменти, спортни артикули, игри, играчки, занаятчийски изделия, предмети на изкуството и принадлежности

39000000 - Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване

30000000 - Компютърни и офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на мебели и софтуерни пакети

37400000 - Спортни артикули и екипировка

39700000 - Домакински уреди

30200000 - Компютърно оборудване и принадлежности

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.