Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Софтуерни пакети и информационни системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Софтуерни пакети и информационни системи

  • Възложено
    19/05/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Място на изпълнение
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,104,464.63
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,104,464.63 EUR
Референтен номер на търга
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Описание

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,104,464.63
Окончателна договорна стойност
1,104,464.63 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Пощенски адрес: Avenida de Bruselas, 35
Град: Alcobendas (Madrid)
Пощенски код: 28108
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.