Publications Office of the EU
Гъpция-Патра: Работи по поддръжане на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гъpция-Патра: Работи по поддръжане на пътища

  • Публикувано
    15/06/2018
  • Отменено
    27/06/2018
  • Отваряне на оферти
    30/07/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Αχαΐας - Π.Δ.Ε.
Място на изпълнение
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Местоположение на купувача
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233141 Работи по поддръжане на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
403,225.81 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Το έργο περιλαμβάνει εργασίες σήμανσης και ασφάλειας — χαλύβδινα στηθαία ασφαλείας - αποκατάσταση φθαρμένων - πληροφοριακές και ρυθμιστικές πινακίδες - διαγράμμιση οδοστρώματος, όπου χρειαστεί, στο σύνολο του επαρχιακού οδικού δικτύου του Νομού Αχαΐας, της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Αχαΐας - Π.Δ.Ε.
Пощенски адрес: Πανεπιστημίου 254 (κτίριο Β)
Град: Πάτρα
Код по NUTS: EL632
Пощенски код: 264 43
Държава: GRC
Лице за контакт: Χρυσάνθη Υφαντή
Основен адрес: www.pde.gov.gr
По електронен път чрез:
www.eprocurement.gov.gr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/07/2018 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
403,225.81 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.