Publications Office of the EU
Фpaнция-Saint-Raphaël: Фотокопирни машини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Saint-Raphaël: Фотокопирни машини

  • Публикувано
    07/08/2018
  • Срок
    28/09/2018
  • Отваряне на оферти
    01/10/2018
  • Възложено
    12/11/2018
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Commune de Saint-Raphaël
Място на изпълнение
NUTS code: FRL05 Var
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL05 Var
Стопански сектор (основен код по CPV)
30121100 Фотокопирни машини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
173,500.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://ville-saintraphael.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/10/2018 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
173,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SAS Leasys Apoje
Пощенски адрес: 60 boulevard du Point du Jour
Град: Saint-Laurent-du-Var
Пощенски код: 06700
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.