Publications Office of the EU
Иcпaния-El Masnou: Услуги по аварийна безопасност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-El Masnou: Услуги по аварийна безопасност

  • Възложено
    15/06/2016
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
75252000 Услуги по аварийна безопасност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
95,867.77
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
95,867.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Код по СРV

75252000 - Услуги по аварийна безопасност

75241000 - Услуги по опазване на обществената сигурност

92332000 - Услуги по експлоатация на плажове

92000000 - Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията

92300000 - Развлекателни услуги

92330000 - Други услуги в областта на развлеченията

Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
95,867.77
Окончателна договорна стойност
95,867.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Пощенски адрес:
Град:
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.