Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Офталмологични услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Офталмологични услуги

  • Възложено
    24/10/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Subdirección General de Gestión de Asepeyo, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 151
Място на изпълнение
NUTS code: ES España
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
85121281 Офталмологични услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
720,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
720,000.00 EUR
Референтен номер на търга
SP032/2016
Описание

Servicios de oftalmología según las necesidades del Hospital Asepeyo Sant Cugat, Barcelona y área metropolitana de Barcelona, en régimen hospitalario y ambulatorio.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
720,000.00
Окончателна договорна стойност
720,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: U. T. E.: Instituto Condal de Oftalmología, S. L., Unión Temporal de Empresas
Пощенски адрес: Vía Augusta, 48-54
Град: Barcelona
Пощенски код: 08006
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.