Publications Office of the EU
Швeция-Örnsköldsvik: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Örnsköldsvik: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    28/03/2017
  • Срок
    11/05/2017
  • Отваряне на оферти
    12/05/2017
  • Възложено
    07/06/2017
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Örnsköldsviks kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE Sverige
Местоположение на купувача
NUTS code: SE Sverige
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
550,000.00 SEK
Референтен номер на търга
UH-2017-75
Описание

Örnsköldsviks kommun upphandlar en delad entreprenad omfattande ny- och ombyggnad av Bredbynskolan, E6. Entreprenad för Hiss (HissE).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Örnsköldsviks kommun
Национален регистрационен номер: 212000-2445
Пощенски адрес: Järnvägsgatan 6
Град: Örnsköldsvik
Код по NUTS: SE
Пощенски код: 891 88
Държава: SWE
Основен адрес: http://www.ornskoldsvik.se
По електронен път чрез:
https://www.e-avrop.com/ovik/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=28745
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/05/2017 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
550,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: KONE Aktiebolag
Пощенски адрес: Kronoborgsgränd 13
Град: Kista
Пощенски код: 164 96
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.