Publications Office of the EU
Гepмaния-Kassel: Оборудване за отоплителни инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Kassel: Оборудване за отоплителни инсталации

  • Обявено
    28/07/2015
  • Публикувано
    06/11/2015
  • Срок
    16/12/2015
  • Отваряне на оферти
    16/12/2015
  • Възложено
    04/01/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vitos GmbH für Vitos Kurhessen gemeinnützige GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
44115220 Оборудване за отоплителни инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
459,481.17 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
415,745.34 EUR
Референтен номер на търга
170.01-04-002
Описание

Heizungsarbeiten.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Vitos GmbH Poststelle von LWV und Vitos
Пощенски адрес: Ständeplatz 4-6 (Eingang Akazienweg)
Град: Kassel
Пощенски код: 34117
Държава: DEU
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/12/2015 11:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
459,481.17 EUR
Окончателна договорна стойност
415,745.34 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Leniger GmbH
Пощенски адрес: Balhorner Feld 18
Град: Paderborn
Пощенски код: 33106
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.