Publications Office of the EU
Иcпaния-Ibiza: Оксигенотерапия и респираторно подпомагане - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Ibiza: Оксигенотерапия и респираторно подпомагане

  • Публикувано
    29/12/2018
  • Срок
    04/02/2019
  • Възложено
    01/07/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Consell Executiu del Consell Insular d'Eivissa
Място на изпълнение
NUTS code: ES531 Eivissa y Formentera
Местоположение на купувача
NUTS code: ES53 Illes Balears
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
635,040.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
264,600.00 EUR
Референтен номер на търга
2018/00014413Q
Описание

Suministro de oxígeno medicinal para el Hospital Residencia Asistida de Cas Serres.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Consell Executiu del Consell Insular d'Eivissa
Национален регистрационен номер: S0733001B
Пощенски адрес: Avenida España, 49
Град: Ibiza
Код по NUTS: ES53
Пощенски код: 07800
Държава: ESP
Лице за контакт: Consell Executiu del Consell Insular d'Eivissa
Основен адрес: http://www.conselldeivissa.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
635,040.00 EUR
Окончателна договорна стойност
264,600.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sociedad Española de Carburos Metálicos
Пощенски адрес: Avenida de la Fama, 1
Град: Cornellà del Llobregat
Пощенски код: 08940
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.