Publications Office of the EU
Гepмaния-Chemnitz: Спектрометър за емисии - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Chemnitz: Спектрометър за емисии

  • Публикувано
    06/09/2014
  • Срок
    13/10/2014
  • Възложено
    05/11/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Technische Universität Chemnitz, Zentrale Beschaffung
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
38433210 Спектрометър за емисии
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
610,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
609,994.00 EUR
Референтен номер на търга
3.2-010/14
Описание

Lieferung und Installation eines Röntgen-Photoemissionsspektroskopiesystem (XPS) mit lateralem Auflösungsvermögen im Mikrometer-Bereich.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
610,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
609,994.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Thermo Fisher Scientific GmbH
Пощенски адрес: Im Steingrund 4-6
Град: Dreieich
Пощенски код: 63303
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.