Publications Office of the EU
Швeция-Växjö: Услуги по почистване на училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Växjö: Услуги по почистване на училища

  • Публикувано
    20/12/2013
  • Срок
    06/02/2014
  • Отваряне на оферти
    07/02/2014
  • Възложено
    20/03/2014
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Växjö kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90919300 Услуги по почистване на училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
U-13-99
Описание

Lokalvård Skol- och barnomsorgsförvaltningen. Även mathantering och diskning ingår på 2 av enheterna.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: TendSign
Държава: SWE
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/02/2014 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ISS Facility Services AB
Пощенски адрес: Box 47635
Град: Stockholm
Пощенски код: 117 94
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.