Publications Office of the EU
Пожарна бригада на доставчика на облачни услуги (разговорен трафик) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Пожарна бригада на доставчика на облачни услуги (разговорен трафик)

  • Публикувано
    26/08/2025
  • Срок
    02/10/2025
  • Отваряне на оферти
    02/10/2025
  • Възложено
    04/12/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Стопански сектор (основен код по CPV)
72400000 Интернет услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
495,000.00 EUR
Референтен номер на търга
NIPV2025-EA-04078
Описание

Изпълнението дава възможност на доставчик на облачни услуги да подготви приоритетни заявки за противопожарни превозни средства, след това да ги изпрати на UDAP за доставка до съответните iVRI и да изпрати резултата от приоритетната заявка от UDAP до информационната услуга, използвана в съответното противопожарно превозно средство. Изпълнението също така дава възможност съобщенията (включително текущото местоположение, посоката на движение, скоростта и състоянието на противопожарните превозни средства) да бъдат изпращани на UDAP, така че въз основа на тази информация участниците в движението в близост до противопожарното превозно средство да могат да бъдат своевременно предупредени за техния подход от доставчиците на услуги, свързани с UDAP. Вж. документацията за обществената поръчка

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/10/2025 15:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
495,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Be-Mobile NV
Пощенски адрес:
Град: Melle
Пощенски код: 9090
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.