Publications Office of the EU
Durchführung einer forstlichen Bodenschutzkalkung im Forstamt Nordheide-Heidmark - Bremer - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung einer forstlichen Bodenschutzkalkung im Forstamt Nordheide-Heidmark - Bremer

  • Публикувано
    07/07/2025
  • Срок
    05/08/2025
  • Отваряне на оферти
    05/08/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hans-Christoph Bremer
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE938 Heidekreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
60440000 Услуги, свързани с въздушния транспорт
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2025/184
Описание

Durchführung einer forstlichen Bodenschutzkalkung mit Luftfahrzeugen auf Privatwaldflächen von Christoph Bremer in den Gemarkungen Dorfmark und Mengebostel im Landkreis Heidekreis mit gesamt ca.44,14 ha. Ausbringung von erdfeuchtem kohlensaueren Magnesiumkalk mit mindestens 15% MgCo3 Anteil in gleichmäßiger Verteilung auf den zu kalkenden Flächen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXVHYR4YT0GY0R8B
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXVHYR4YT0GY0R8B
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/08/2025 09:45
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.