Publications Office of the EU
Nákup reklamných predmetov s potlačou - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nákup reklamných predmetov s potlačou

  • Публикувано
    09/08/2023
  • Срок
    06/09/2023
  • Възложено
    09/01/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SLOVAKIA TRAVEL
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
39294100 Информационни и промоционални продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
220,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
ST/136/2023/SE/VO - čiastková zákazka 005
Описание

Predmetom zákazky je záväzok predávajúceho zabezpečovať pre kupujúceho dodanie reklamných predmetov a propagačných materiálov reprezentačného charakteru s variáciami loga SLOVAKIA TRAVEL podrobne špecifikované v Prílohe č. 1 Výzvy – Opis predmetu zákazky.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/475851
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

39294100 - Информационни и промоционални продукти

18333000 - Тениска тип "поло"

18931100 - Раници

22114000 - Речници, карти, книги за музика и други книги

39811100 - Освежители за въздух (ароматизатори)

32581100 - Кабел за предаване на данни

30237270 - Чанти за преносими компютри

15842000 - Шоколадови и захарни изделия

30190000 - Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса

37520000 - Играчки

30199792 - Календари

22817000 - Бележници с отбелязани дати за всеки ден или персонални тефтерчета

18930000 - Сакове и торбички

18330000 - Тениски и ризи

39295200 - Чадъри за дъжд

39221150 - Изотермични съдове

18422000 - Шалове

44424300 - Светлоотразителна ивица

39225710 - Бутилки

39241100 - Ножове

32342100 - Слушалки тип каска (за поставяне на глава)

18937000 - Чанти, използвани за амбалаж

22462000 - Рекламни печатни материали

22816000 - Блокноти

18440000 - Шапкарски изделия

18331000 - Тениски

39516110 - Декоративни възглавници

44511320 - Търнокопи

39221121 - Чаши за чай или кафе

39221120 - Чаши

32581000 - Оборудване за комуникация на данни

30237132 - Интерфейси с универсална серийна шина (USB)

33741300 - Дезинфектанти за ръце

22815000 - Джобни бележници

30192122 - Писалки

37461000 - Игри на маса и екипировка за тях

30192000 - Принадлежности за офиса

30192121 - Химикалки

33141623 - Комплекти за оказване на първа помощ

18443340 - Кепета

37822100 - Цветни моливи

18420000 - Аксесоари, свързани с облеклото

31521320 - Фенерчета

60000000 - Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)

18235300 - Суичъри

22816100 - Бележници с листове, които лесно се откъсват

31681500 - Устройства за презареждане

39511100 - Покривала

18300000 - Облекла

30199762 - Етикети за багажи

30192130 - Моливи

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
220,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Attack Promotion s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 10600
Държава:
Официално наименование: Attack Promotion s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 10600
Държава:
Официално наименование: Attack Promotion s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 10600
Държава:
Официално наименование: Attack Promotion s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 10600
Държава:
Официално наименование: Attack Promotion s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 10600
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.