Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Медицински консумативи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Медицински консумативи

  • Публикувано
    23/01/2018
  • Срок
    02/03/2018
  • Отваряне на оферти
    20/03/2018
  • Възложено
    14/05/2018
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hospital Clínico San Carlos de Madrid
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33140000 Медицински консумативи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
324,200.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
130,950.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
PA 2017-0-042
Описание

Suministro de material fungible de endoscopias para el Hospital Clínico San Carlos.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/03/2018 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.