Publications Office of the EU
Иcпaния-Валенсия: Услуги, свързани с управлението на паркинги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Валенсия: Услуги, свързани с управлението на паркинги

  • Обявено
    03/04/2020
  • Очаквана дата на публикуване
    29/05/2020
  • Публикувано
    14/07/2020
  • Срок
    27/07/2020
  • Отваряне на оферти
    04/09/2020
  • Възложено
    10/11/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
CONSORCIO VALENCIA 2007
Място на изпълнение
NUTS code: ES523 Valencia / València
Местоположение на купувача
NUTS code: ES523 Valencia / València
Стопански сектор (основен код по CPV)
98351000 Услуги, свързани с управлението на паркинги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
740,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
195,479.00 EUR
Референтен номер на търга
2020/CABIE/000006
Описание

Gestión integral del parking situado junto al edificio Veles e Vents, a´si como los anexos parking norte y parking sur de la Marina de València.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Consorcio Valencia 2007
Пощенски адрес: Muelle de la Aduana, s/n
Град: Valencia
Код по NUTS: ES523
Пощенски код: 46024
Държава: ESP
Основен адрес: http://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/09/2020 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
740,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
195,479.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Pavapark Movilidad, S. L.
Пощенски адрес:
Град: Valencia
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.