Publications Office of the EU
Гepмaния-Франкфурт на Майн: Строителни и монтажни работи на релсови пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Франкфурт на Майн: Строителни и монтажни работи на релсови пътища

  • Възложено
    08/11/2012
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
DB Netz AG
Място на изпълнение
NUTS code: DEG0 Thüringen
Местоположение на купувача
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45234100 Строителни и монтажни работи на релсови пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
123,332,920.27 EUR
Референтен номер на търга
TEI-SO-B-416/11/292637
Описание

Herstellung Oberbau Feste Fahrbahn Los Mitte

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
123,332,920.27 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Porr Bau GmbH
Пощенски адрес:
Град: Wien
Пощенски код: 1100
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.