Publications Office of the EU
Фpaнция-Вердюн: Застрахователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Вердюн: Застрахователни услуги

  • Публикувано
    07/02/2018
  • Срок
    09/03/2018
  • Отваряне на оферти
    09/03/2018
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Communauté d'agglomération du grand Verdun
Място на изпълнение
NUTS code: FRF32 Meuse
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF32 Meuse
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,768,450.77 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
C184801
Описание

Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Пощенски адрес: 11 rue du Président Poincaré
Град: Verdun
Код по NUTS: FRF32
Пощенски код: 55100
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.verdun.fr
По електронен път чрез:
http://www.webmarche.adullact.org
Могат да се подават оферти
Submission for one lot only
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/03/2018 12:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,768,450.77 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.