Publications Office of the EU
Гъpция-Атина: Поддържане на системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Атина: Поддържане на системи

  • Публикувано
    12/04/2021
  • Срок
    12/05/2021
  • Отменено
    28/05/2021
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Място на изпълнение
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Местоположение на купувача
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Стопански сектор (основен код по CPV)
72253200 Поддържане на системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
509,078.70 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Описание

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Пощенски адрес: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
Град: Αθήνα
Код по NUTS: EL302
Пощенски код: 122 44
Държава: GRC
Основен адрес: http://www.uniwa.gr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/05/2021 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
509,078.70 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.