Publications Office of the EU
AT-Gaweinstal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AT-Gaweinstal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти

  • Публикувано
    08/08/2012
  • Срок
    28/08/2012
  • Отваряне на оферти
    28/08/2012
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Marktgemeinde Gaweinstal
Място на изпълнение
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
3041+3042
Описание

ABA und WVA Gaweinstal BA15, Rückbau B7.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Marktgemeinde Gaweinstal
Пощенски адрес: Kirchenplatz 3
Град: Gaweinstal
Пощенски код: 2191
Държава: AUT
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/08/2012 09:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.