Publications Office of the EU
Итaлия-Милано: Услуги по експедиция на пратки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Итaлия-Милано: Услуги по експедиция на пратки

  • Публикувано
    20/03/2019
  • Срок
    29/04/2019
  • Отменено
    08/05/2019
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Milano Ristorazione S.p.A.
Място на изпълнение
NUTS code: ITC4C Milano
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC4C Milano
Стопански сектор (основен код по CPV)
79571000 Услуги по експедиция на пратки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
309,600.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
GARA 6/2019
Описание

Servizio di stampa e recapito modulistica e recapito corrispondenza ufficio rette — CIG 77979228CC

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.arca.regione.lombardia.it/wps/portal/ARCA/Home/e-procurement/piattaforma-sintel
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/04/2019 14:30
Място на изпълнение
Код по СРV

79571000 - Услуги по експедиция на пратки

64110000 - Услуги на националната поща

64100000 - Услуги на националната поща, куриерски услуги

64112000 - Пощенски услуги, свързани с писма

64000000 - Услуги на пощата и далекосъобщенията

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
309,600.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.