Publications Office of the EU
Гepмaния-Хановер: Образование за възрастни и други образователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Хановер: Образование за възрастни и други образователни услуги

  • Възложено
    03/09/2018
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum Nord
Място на изпълнение
NUTS code: DE Deutschland
Местоположение на купувача
NUTS code: DE92 Hannover
Стопански сектор (основен код по CPV)
80400000 Образование за възрастни и други образователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
201-18-45ind-80306
Описание

§ 16 Abs. 1 SGB II i. V. m. § 45 SGB III – Orientierungszentrum Nord
Konzeption und Durchführung Maßnahme „Orientierungszentrum Nord“
Nach § 16 Abs. 1 Zweites Buch Sozialgesetzbuch (SGB II) i. V. m. § 45 Abs. 1 Satz 1 Drittes Buch Sozialgesetzbuch (SGB III) für ca. 80 Teilnehmerplätze im Bezirk des Jobcenters Bremen

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Die Zuschlagskriterien und deren Gewichtung sind den Vergabeunterlagen zu entnehmen. Der Zuschlag wird auf das wirtschaftlichste Angebot erteilt. Grundlage dafür ist die Bewertung, ob und inwieweit das Angebot die in den Dateien A_Wertungshinweise und A_Bewertungsmatrix der Vergabeunterlagen vorgegebenen Zuschlagskriterien erfüllt. Das wirtschaftlichste Angebot bestimmt sich nach dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Grone-Bildungszentren Bremen GmbH-gemeinnützig-
Пощенски адрес: An der Silberpräge 5
Град: Bremen
Пощенски код: 28309
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.