Publications Office of the EU
България-Благоевград: Услуги по ремонт и поддръжка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Благоевград: Услуги по ремонт и поддръжка

  • Публикувано
    29/10/2021
  • Срок
    30/11/2021
  • Отваряне на оферти
    02/12/2021
  • Възложено
    31/01/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Място на изпълнение
NUTS code: BG413 Благоевград
Местоположение на купувача
NUTS code: BG413 Благоевград
Стопански сектор (основен код по CPV)
50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,000.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
598.00 BGN
Референтен номер на търга
МЕР-БЛ/2021/014
Описание

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/169190
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/12/2021 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
1,000.00 BGN
Окончателна договорна стойност
598.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Пощенски адрес: ул.София №.18
Град: гр. Пловдив
Пощенски код: 4002
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.