Publications Office of the EU
Доставка заедно с монтаж и пускане в експлоатация на медицинско оборудване и изделия за рехабилитация на онкологични пациенти за нуждите на Многопрофилна болница SP ZOZ в Нова Сол - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка заедно с монтаж и пускане в експлоатация на медицинско оборудване и изделия за рехабилитация на онкологични пациенти за нуждите на Многопрофилна болница SP ZOZ в Нова Сол

  • Публикувано
    29/10/2025
  • Срок
    14/11/2025
  • Отваряне на оферти
    14/11/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Стопански сектор (основен код по CPV)
33155000 Оборудване за кинезитерапия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
14
Референтен номер на търга
DZP-280-1-43/2025
Описание

1. Предмет на договора е доставката, заедно с монтажа и пускането в експлоатация на медицинско оборудване и изделия за рехабилитация на онкологични пациенти за нуждите на Многоспециализираната болница SP ZOZ в Nowa Sól 2. Възлагащият орган се стреми да получи финансиране от Министерството на здравеопазването като част от задачата, състояща се в предоставяне на медицински структури, квалифицирани за Националната онкологична мрежа на равнището на SOLO I или II или III, извършващи медицински дейности, със специализирано оборудване в подкрепа на терапевтичната рехабилитация на онкологични пациенти по време на и след лечение на рак. 3. Възлагащият орган е разделил този предмет на поръчката на 14 обособени позиции. Пакет 1 - Комплект за диагностика и рехабилитация на горни и долни крайници - 1 бр. Пакет 2 — Рехабилитационни релси за горни и долни крайници — 2 броя Пакет 3 - Мултисензорна терапевтична система за крайници - 1 бр. Пакет 4 - Кинезитерапевтично оборудване - 1 бр. Опаковка 5 — Устройство за автоматизирана рехабилитация на ръцете и пръстите на горния крайник — 1 брой Пакет 6 - Whirlpool масажна вана за горни и долни крайници и торс - 1 бр. Пакет 7 - Вертикална маса - 1 брой Пакет 8 - Мултисензорна терапевтична система за крайници - 1 бр. Пакет 9 - Стол за упражнения за долно съпротивление на крайниците - 1 брой Пакет 10 - Тренировъчен комплект за издръжливост и издръжливост - 1 брой Опаковка 11 — Диагностично и терапевтично изделие за рехабилитация на горните крайници — 1 брой Пакет 12 - Мултисензорна система за лечение на крайници Пакет 13 - Бягаща пътека - 1 бр. Пакет 14 — Фокусирана ударна вълна — 1 брой 4. Описанието на предмета на поръчката е изложено подробно в приложение 1 към ЗСТ.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/11/2025 10:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.