Publications Office of the EU
LV-Рига: Застраховка "Заболяване" - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Рига: Застраховка "Заболяване"

  • Публикувано
    09/06/2012
  • Срок
    23/07/2012
  • Отваряне на оферти
    23/07/2012
  • Възложено
    28/08/2012
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lauku atbalsta dienests
Място на изпълнение
NUTS code: LV00 Latvija
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
66510000 Застрахователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
115,624.00 LVL
Референтен номер на търга
LAD 2012/9
Описание

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/07/2012 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
115,624.00 LVL
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Пощенски адрес: Vienības gatve 87h
Град: Rīga
Пощенски код: 1004
Държава: LVA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.