Publications Office of the EU
Aвcтpия-Виена: Рентгенови микроанализатори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Виена: Рентгенови микроанализатори

  • Публикувано
    06/02/2014
  • Срок
    28/03/2014
  • Отваряне на оферти
    28/03/2014
  • Възложено
    30/07/2014
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Място на изпълнение
NUTS code: AT Österreich
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
38947000 Рентгенови микроанализатори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
133,500.00 EUR
Референтен номер на търга
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Описание

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Bundesministerium für Inneres
Пощенски адрес: Postfach 100
Град: Wien
Пощенски код: 1014
Държава: AUT
Лице за контакт: Referat IV/5/b
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/03/2014 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
133,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: AMETEK GmbH GB EDAX
Пощенски адрес: Kreuzberger Ring 6
Град: Wiesbaden
Пощенски код: 65205
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.