Publications Office of the EU
Открита процедура за възлагане на тригодишен договор за изпълнение на интегрираната система за помощ и информационно-технологично обслужване на ИТ инфраструктурата на ATER на провинция - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Открита процедура за възлагане на тригодишен договор за изпълнение на интегрираната система за помощ и информационно-технологично обслужване на ИТ инфраструктурата на ATER на провинция

  • Публикувано
    04/08/2025
  • Срок
    15/09/2025
  • Възложено
    18/03/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
72253100 Услуги в помощ на потребителите
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
360,278.93 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
359,660.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Открита процедура за възлагане на тригодишен договор за изпълнение на интегрираната система за помощ и обслужване на информационно-технологичната инфраструктура на ATER на провинция Рим, включително доставката на хардуер, спомагателен за използваните системи

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://stella.regione.lazio.it/portale
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
360,278.93 EUR
Окончателна договорна стойност
359,660.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Пощенски адрес:
Град: Pomigliano d'Arco
Пощенски код: 80038
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.