Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Възложено
    11/06/2025
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ACTV S.p.A.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH35 Venezia
Стопански сектор (основен код по CPV)
50241000 Услуги по ремонт и поддържане на кораби
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
886,807.56 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Relazione tecnico-organizzativa
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 38
Критерий:
Вид: price
Описание: Offerta economica
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Критерий:
Вид: quality
Описание: Estensione durata della garanzia nave
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 16
Критерий:
Вид: quality
Описание: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 4
Критерий:
Вид: quality
Описание: Possesso di certificazioni ISO
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 9
Критерий:
Вид: quality
Описание: Disponibilità di un magazzino coperto
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 2
Критерий:
Вид: quality
Описание: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 1
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
886,807.56 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Пощенски адрес:
Град: CHIOGGIA (VE)
Пощенски код: 30015
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.