Publications Office of the EU
Гepмaния-Kaufbeuren: Пожарни коли - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Kaufbeuren: Пожарни коли

  • Публикувано
    12/09/2019
  • Срок
    05/11/2019
  • Възложено
    17/02/2020
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Kaufbeuren
Място на изпълнение
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144210 Пожарни коли
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
369,747.90 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
323,784.98 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
2017BGA001_1
Описание

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stadt Kaufbeuren
Пощенски адрес: Kaiser-Max-Straße 1
Град: Kaufbeuren
Код по NUTS: DE272
Пощенски код: 87600
Държава: DEU
Основен адрес: https://my.vergabe.bayern.de
По електронен път чрез:
https://my.vergabe.bayern.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.