Publications Office of the EU
Чехия-Brno: Строителни и монтажни работи по регулиране на реки и водни потоци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Чехия-Brno: Строителни и монтажни работи по регулиране на реки и водни потоци

  • Публикувано
    11/02/2019
  • Срок
    18/03/2019
  • Възложено
    03/12/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Povodí Moravy, s.p.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
45246000 Строителни и монтажни работи по регулиране на реки и водни потоци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
361,724,741.50 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
317,975,233.22 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní obstarání všech dodávek služeb a prací souvisejících s předmětem zakázky „Bečva, km 44,135 – 45,855 - revitalizace toku, Skalička; Bečva, km 42,480 – 44,135 - revitalizace toku, Černotín“ spočívající zejména v revitalizaci a podpoře samovolné renaturace vodního toku a nivy, obnově ekostabilizačních funkcí vodních a na vodu vázaných ekosystémů.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Povodí Moravy, s.p.
Национален регистрационен номер: 70890013
Пощенски адрес: Dřevařská 11
Град: Brno
Код по NUTS: CZ064
Пощенски код: 602 00
Държава: CZE
Лице за контакт: Mgr. Tomáš Pazdera
Основен адрес: http://www.pmo.cz
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
361,724,741.50 CZK
Окончателна договорна стойност
317,975,233.22 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: OHL ŽS, a.s.
Пощенски адрес: Burešova 938/17
Град: Brno
Пощенски код: 602 00
Държава: CZE

Официално наименование: Eurovia CS, a.s.
Пощенски адрес: Národní 138/10
Град: Praha 1
Пощенски код: 110 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.