Publications Office of the EU
F-Лион: Работи по поддръжане на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Лион: Работи по поддръжане на пътища

  • Публикувано
    04/09/2012
  • Срок
    15/10/2012
  • Отваряне на оферти
    16/10/2012
  • Възложено
    21/12/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Communauté urbaine de Lyon
Място на изпълнение
NUTS code: FRK26 Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233141 Работи по поддръжане на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
97,600,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
2012-DV-VT-05
Описание

Les travaux comprennent notamment le terrassement nécessaire et la mise en oeuvre de la couche de fondation et du revêtement définitif des tranchées.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Communauté urbaine de Lyon
Пощенски адрес: hôtel de communauté niveau 5 - pile orange, 20 rue du Lac, BP 3103
Град: Lyon Cedex 03
Пощенски код: 69399
Държава: FRA
Лице за контакт: direction des affaires juridiques et de la commande publique
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/10/2012 08:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.