Publications Office of the EU
Чешка република-Brno: Апарати с Х (рентгенови) лъчи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Brno: Апарати с Х (рентгенови) лъчи

  • Обявено
    06/09/2013
  • Публикувано
    06/06/2014
  • Срок
    05/09/2014
  • Възложено
    12/01/2015
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33111000 Апарати с Х (рентгенови) лъчи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,894,737.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
513
Описание

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
7,894,737.00 CZK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Foma Medical, spol. s r.o.
Пощенски адрес: Jana Krušinky 1604
Град: Hradec Králové
Пощенски код: 500 02
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.