Publications Office of the EU
Норвегия-Осло: Оценка на икономическото влияние - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Осло: Оценка на икономическото влияние

  • Публикувано
    17/07/2019
  • Срок
    06/09/2019
  • Отваряне на оферти
    06/09/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Direktoratet for byggkvalitet
Място на изпълнение
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Местоположение на купувача
NUTS code: NO Norge
Стопански сектор (основен код по CPV)
79311410 Оценка на икономическото влияние
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,000,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2018/9066
Описание

The Directorate for Building Quality (DiBK) is working on establishing a framework to analyse how rule changes in planning and construction affect construction costs. The Ministry of Local Government and Modernisation gave DiBK an assignment for 2019 in an award letter. The starting point for the order was the government declaration (the Jeløya platform), which states, amongst other things: The government would like houses, infrastructure, and commercial areas to be built quicker and cheaper. One of the measures that the government will carry out.
The cost effects of rule changes in planning and construction every fourth year.
This project consists of 2 parts:
— development of a calculation model for analysing the cost effects of rule changes,
— periodic calculations and maintenance of the model.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/109935606.aspx
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/09/2019 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
4,000,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.