Publications Office of the EU
Чехия-Plzeň: Различни медицински уреди и изделия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Plzeň: Различни медицински уреди и изделия

  • Публикувано
    28/12/2022
  • Срок
    01/02/2023
  • Възложено
    17/04/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
PRIVAMED a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33190000 Различни медицински уреди и изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,960,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,713,644.16 CZK
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
6_2022
Описание

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: PRIVAMED a.s.
Национален регистрационен номер: 46885251
Пощенски адрес: Kotíkovská 927/19
Град: Plzeň
Код по NUTS: CZ032
Пощенски код: 32300
Държава: CZE
Лице за контакт: JUDr. Tomáš Mach
Основен адрес: http://www.privamed.cz/
По електронен път чрез:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.